Bezmaksas piegāde visā Latvijā ar OMNIVA un DPD pakomātiem pirkumiem virs 20 eur.

Pirkumiem līdz 20 eur standarta piegāde 2,- eur.

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 14 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju. Latvijā preces tiek izsūtītas ar Omniva un DPD pakomātu starpniecību, kā arī iespējama piegāde visā pasaulē pa pastu, piegādes izmaksas iepriekš saskaņojot.

Ja preces nav pieejamas pirkuma veikšanas brīdī, Pārdevējs informē Pircēju un saņem Pircēja aktīvu piekrišanu vēlākai piegādei (norādot gaidāmo piegādes datumu) pirms pirkuma turpināšanas. Pārdevējs informē Pircēju, ja pasūtītās preces netiks piegādātas sākotnēji norādītajā un ar Pircēju saskaņotajā laika periodā. Pārdevējs norāda Pircējam jauno plānoto piegādes periodu, nodrošinot iespēju atcelt pasūtījumu.  Pārdevējs nodrošina, ka pasūtījuma rēķins ir pieejams Pircējam vismaz 120 kalendāra dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Rēķins izsniedzams statiskā formātā, ar kuru nav iespējams manipulēt pēc tā izveidošanas. Informācijai, kas norādīta jebkurā e-pastā un kas apliecina Pircēja pasūtījumu, jāsatur nepārprotami norādījumi Pircējam par to, kā piekļūt rēķinam.

0